Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Türkiye Tur 2010 yılında internet girişimcisi Ersan KARAVELİOĞLU tarafından kurulmuş olup Türk turizminde önemli yer almaktadır. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize seyahat sektöründe adını duyurmuştur.

Türkiye'nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Turkiyetur.com, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor.  

Kalite Politikamız
 
Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Turkiyetur.com  2010 yılından buyana sizlere en iyi hizmeti vermek ve %100 Müşteri memnuniyeti ile ağırlamaktan gurur duyar.


Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan Turkiyetur.com çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.

 
Vizyonumuz: Turizm sektöründe marka olmak! 
 
Misyonumuz: İnternet Teknolojisinin tüm imkanlarını müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve tur'a çıkmak isteyen müşterilerimizin vazgeçilmez tercihi olmak istiyoruz.

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?